Medlemmer Hovsa Dart Klub.

Charly Sørensen

Formand. spiller på 1 og 2 hold og oldboys.

charlysorensen@youmail.dk

Per 180 dejarm Andersen.

Kasser Og Næstformand og spiller 1 og 2 holds dart og oldboys.

per.180andersen@hotmail.com

Kent Hansen.

Barudvalgsformand og Aktiv medlem spiller 2.hold og oldboys. 

kent.hansen@familie.tele.dk

Bjarne Kvist

Spillerudvalgsformand Spiller på 2 Hold og Oldboys.

bjarnekvist2@gmail.com

Karen "Rie" Marie bech.

Aktiv medlem Spiller Oldboys

www.kmbech@mail.dk

Gert Sørensen.

Bestyrelse Suppleant og Spiller på 1 og 2 holdet og oldboys.

hedelund6@hotmail.dk

Søren crone Nielsen.

Bestyrelses suppleant
aktiv medlem

www.cronenielsen@mail.dk

Sanne Vennersdorf.

Revisersuppleant og spiller oldboys.

sanne.vennersdorf@mail.dk

Allan Pedersen.

Revisor Spiller på 2 Hold og oldboys

allped@sol.dk

Erling Malthesen

Aktiv Medlem Spiller oldboys.

malthesen@mail.dk

Per Brøndum.

Aktiv medlem Spiller oldboys.

perbc21@gmail.com

Henrik Nonbo

Aktiv medlem Spiller oldboys.

hnonbo@hotmail.dk

Christian Brøndum


Aktiv medlem.

E-mail:
Christianxujec98@gmail.com

Per M Jørgensen.

Lars Davidsen

Aktiv medlem.

davidsenlars8@gmail.com

Martin Jensen

Junior ansvarlig
Aktiv medlem

www.mjmarketing@hotmail.dk

 

Freddy Jakobsen

Klaus Jakobsen

Aktiv Medlem.

Rene Davidsen

Aktiv Medlem.

Tonny Bredgård jensen.

Passiv medlem.

tobrje@gmail.com

Anja Krebs

Passiv medlem

  anjakrems@mail.tele.dk

Morten Noren

Passiv medlem.

MOMO-fb@aalborg.dk

Stig crone

Aktiv medlem

cronetaxa@yahoo.dk

Claus Lund Nielsen

Passiv Medlem.

lundnielsen@live.dk

Kim Jakobsen.

Passiv Medlem.

Jørgen Davidsen

Passiv medlem

Ejd@nypost.dk

Bjarne Bødker

Aktiv Medlewm

Bammer1962@hotmail.com

Karsten Hansen.

Passiv Medlem.

Frederikke Crone Nielsen

Passiv Medlem.

Ebbe H Hansen

Aktiv Medlem.

croyen@gmail.com

Peter Nee Sørensen

Passiv Medlem.

 
peternee@mail.tele.dk

Hans Jørgensen

Passive Medlem.

 

Dennis Navntoft

Aktiv medlem.

Thue Eriksen.

Aktiv medlem.

Per Nørskov

Aktiv Medlem.

Flemming Nielsen

Aktiv Medlem

Her skriver du telefonnummer, adresse osv.